Życia rajd

Życia rajd

Wyjątkowo trudna droga, którą muszą przejść dzieciaki chore na nowotwory – „Życia rajd”

Przebywanie na onkologii jest prawdziwym „Życia Rajdem” usłanym ciągłymi zakrętami. Należy jednak pamiętać, by nie wypaść z zakrętów, które natrafiają się na tak trudnej drodze. Gdyby do tego doszło to umieć wyjść, czasami na czworaka, ale wyjść z tego dołka i mimo wszystko z wielką wiarą mówić, że jest DOBRO!

Powrót do tematyki onkologii dziecięcej …..

Po raz pierwszy tematyką zostaliśmy zainspirowani przez Matiego Rejowskiego, dzięki któremu powstał nasz poprzedni utwór „Ona by tak chciał bym był zdrowy”. Widząc trudną drogę oraz spotykając coraz więcej wspaniałych dzieci na swojej drodze, które potrzebują pomocy postanowiliśmy stworzyć kolejny utwór, jakim jest „ Życia rajd”. Tytuł odnosi się do wyjątkowo trudnej drogi, którą podążają dzieci chore na nowotwory. Pomimo cierpienia i tak ciężkiej choroby piękna jest ich walka i wiara, często tytaniczna… Jest to utwór pełen prawdy, emocji i wzruszeń, który mamy nadzieję , że otworzy serce każdej osoby, która go wysłucha i pomoże zrozumieć jak ważne jest zdrowie.

Bardzo często zapominamy, co jest najważniejsze w życiu. We współczesnym świecie każdy za wszelką cenę dąży do dobrobytu, narażając swoje zdrowie poprzez zbyt długą pracę, pośpiech itp. Niestety coraz mniej osób docenia własne zdrowie. Jeżeli coś nie pójdzie po naszej myśli jesteśmy niezadowoleni. Dzięki tej piosence, tak ważnym słowom, które zostały zawarte w utworze chcemy powiedzieć tym, którzy, na co dzień myślą, ze jest źle, że im się nie układa- masz wiele tak naprawdę, bo masz zdrowie, ciesz się tym, co masz. Natomiast dzieci, które cierpią muszą wołać – ten dzień mi daj, ten tydzień, ten miesiąc mi daj (…)

Kup CZAPAka i pomóż nam pokonać raka!

Tym utworem także chcemy pobudzić Wasze serca do wsparcia Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie. Pamiętajmy, że dzisiaj jest dobrze, jesteśmy zdrowi, niestety każdy może usłyszeć diagnozę…

Niestety, na Oddziale Onkohematologii ciągle pojawiają się nowi mali pacjenci, którzy walczą o swoje jutro, o dalsze życie. To jest ten moment, w którym bardzo możesz im pomóc. Masz ogromną moc by dać im radość, a przy okazji zostać posiadaczem unikatowych CZAPAków – pięknych zimowych czapek z pomponem.

Wystarczy, że wpłacisz cegiełkę w wysokości minimum 50 zł, a my w ciągu kilku dni wyślemy Ci CZAPAka wraz z naszą pocztówką.

Akcja trwa do 22 grudnia 2020 roku. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na walkę dzieci z nowotworami na Oddziale Onkohematologii w Rzeszowie.

Klinika Onkologii Dziecięcej w Rzeszowie

Więcej szczegółów znajdziecie na : Weź czapaka i pomóż nam pokonać raka! (dajesz.com.pl)

DOBRO powraca, dlatego nie bójmy się pomagać… 😉

Koszyk