Wynajem symulatorów

Symulator dachowania

Symulator dachowania

W bezpiecznych i kontrolowanych warunkach przekonasz się jak ważną rolę pełnią pasy bezpieczeństwa. Emocje gwarantowane i niezapomniane.

Symulator zderzeń

Symulator zderzeń

Symulator prezentuje działanie siły z jaką przemieszcza się ciało podczas zderzenia czołowego z prędkością 20 km/h w zapiętych pasach bezpieczeństwa.

Symulator poduszki powietrznej

Symulator poduszki powietrznej

320 km/h - z taką prędkością otwiera się poduszka powietrzna, znajdująca się w niemal każdym przemieszczającym się na ulicach samochodzie. Czy poduszka jest w stanie uratować życie gdy nie mamy zapiętych pasów? 

Symulator zmiany kół

Symulator zmiany kół

Urządzenie pozwala przećwiczyć konieczność zmiany kół. Dowiesz się od czego zacząć i jak sprawnie interwencje przeprowadzić. jest to doskonała forma zdrowej rywalizacji.

Troleje

Troleje

Przejedź slalom samochodem wyposażonym w troleje i poczuj czym jest nadsterowność i jak zachowuje się samochód w poślizgu.

Talerz Stewarta

Talerz Stewarta

Ćwiczenie uczy poprawnych zachowań w pokonywaniu zakrętów. Zadanie polega na tym, żeby z jak największą dokładnością i płynnością oraz jak najkrótszym czasie pokonać wyznaczoną trasę.

Alkogogle z torem przeszkód lub gokartami

Alkogogle z torem przeszkód lub gokartami

Alkogole są doskonałym gadżetem każdego eventu. Bardzo pasują do wydarzeń w tematyce których poruszane jest bezpieczeństwo. Dokładając tor przeszkód możemy stworzyć stanowisko o charakterze zdrowej rywalizacji, które na pewno będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Narkogole

Narkogole

Symulują wiele skutków używania narkotyków lub przedawkowania leków. Po założeniu narkogoli odczuwamy: dezorientację, zaburzenia percepcji zawroty głowy, brak koncentracji, zniekształcenia obrazu.

Symulator medyczny

Symulator medyczny

Najbardziej zaawansowany symulator pierwszej pomocy w Polsce. Symulator umożliwia pełną szczegółową analizę jakości uciśnięć klatki piersiowej jak również efektywności wentylacji metodą usta-usta.

Symulator psa

Symulator psa

Wykonanie reanimacji np. u psa, wbrew pozorom nie jest trudne. Wystarczy zapoznać się z kilkoma następującymi po sobie czynnościami, aby przywrócić zwierzęciu zatrzymane krążenie czy oddech. Nasz symulator psa w tym pomoże.

Symulacja ratowania nad wodą

Symulacja ratowania nad wodą

Pomimo ostrzeżeń rokrocznie kilkaset osób w Polsce ginie nad wodą na skutek utonięcia. Nasz symulator wraz z rozłożonym basenem i dostępnością ratownika wodnego ma na celu budowanie świadomości w zakresie prewencji jak również uczyć zachowania w trakcie ratowania tonącego.

Symulatory p.poż.

Symulatory p.poż.

Ćwiczenia gaszenia gaśnicami podczas eventu lub szkolenia, poruszanie się po zadymionym pomieszczeniu zgodnie z oznakowaniem ewakuacyjnym, płonący fantom i wiele więcej. Uczymy prewencji oraz szybkiego i skutecznego reagowania podczas wystąpienia zagrożenia pożarowego.

Symulator geriatryczny

Symulator geriatryczny

Kombinezon do symulacji odczuć starczych pomocny w doświadczaniu fizycznych zmian i ograniczeń związanych ze starzeniem się. Dzięki niemu młodzi ludzie mogą się przekonać jakie ograniczenia towarzyszom osobom starszym podczas wykonywania codziennych czynności.

Refleskomierz

Refleskomierz

Refleksomierz może być wykorzystany jako urządzenie testowe do pomiaru refleksu. Może służyć do sprawdzenia aktualnych predyspozycji ruchowych wśród osób które chcemy przebadać. Doskonale się sprawdza jako forma rywalizacji na eventach.

Symulator urazowy

Symulator urazowy

Jak wygląda postępowanie z osobą u której podejrzewamy uraz w odcinku szyjnym kręgosłupa? Opaska zaciskowa czy opatrunek bezpośredni w trakcie masywnego krwotoku? To jedne z wielu pytań na których odpowiadamy podczas eventów. Jednak najważniejsze to fakt, że ćwiczymy poszczególne schematy postępowania.

Symulacja wypadku masowego

Symulacja wypadku masowego

Jak wygląda postępowanie służb ratunkowych na miejscu wypadku? Zobaczysz to w obliczu dymu, ognia i żywych pozorantów. Organizujemy najbardziej zaawansowane pokazy wypadków masowych z udziałem samochodów i motocykli.

Koszyk