Eventy

Stwórz razem z nami wymarzony Event.

Od 6 lat specjalizujemy się w kompleksowej realizacji eventów, wydarzeń integracyjnych dla firm, w tym w profesjonalnej oprawie wydarzeń, aktywnościach, wyjazdach integracyjnych, imprezach team building, wieczorach tematycznych, piknikach.
Z największą przyjemnością i zapałem łączymy wiele elementów ze sobą, tworząc unikatowe programy o wysokiej jakości merytorycznej i organizacyjnej, które cieszą się dużym uznaniem naszych Klientów. To co bardzo istotnie i co nas wyróżnia w eventach to kreatywność. Mamy jej ogromne pokłady w naszych głowach.

Bardzo szeroka gama atrakcji na imprezy wraz z profesjonalną kadrą.

Przez ostatnie lata bardzo poszerzyliśmy swój asortyment urządzeń dostosowując się do obecnych oczekiwań rynku jak również wybiegając w przyszłość. Bez względu na formę i zakres współpracy, zawsze staramy się budować pozytywne relacje i niepowtarzalne wrażenia, które pozostają w pamięci uczestników eventów, wyjazdów i integracyjnych imprez firmowy

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy gotowi zbudować wydarzenie od podstaw, uwzględniając wszystkie jego składowe – od transportu gości, przez technikę i gastronomię, obsługę i animację, po wyjątkowo różnorodną i bogatą ofertę urządzeń rozrywkowych i atrakcji na eventy.

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy gotowi na wszystko 😊

Koszyk