Atrakcje eventowe

Konferansjer

Konferansjer

Energia na evencie i jego przebieg jest często uzależniony od prowadzącego. Dobry konferansjer = udana impreza. Nasi konferansjerzy są w stanie poprowadzić zarówno imprezę sportową, wesele jak również galę.

Zdrowery

Zdrowery

Tak wyglądają ZDROWERY ! Czekają w gotowości żeby zaprezentować się na Waszych eventach! Do tego eleganckie stoisko w stylu garden party i goście na pewno będą zachwyceni.

Fantomy pediatryczne i pierwsza pomoc u dzieci

Fantomy pediatryczne i pierwsza pomoc u dzieci

Nowa wersja fantoma pozwala na bieżącą kontrolę poprawności wykonywanego treningu RKO poprzez technologię QCPR, dostępną na urządzeniu mobilnym. Jakość wykonywanych czynności ratowniczych oraz efektywność szkoleń zostaje znacznie zwiększona.

Samochód rajdowy

Samochód rajdowy

Do dyspozycji uczestników imprez motoryzacyjnych na torze oddajemy auta rajdowe startujące w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i Europy, w tym legendarne modele. Nad prezentacją czuwa kierowca rajdowy.

Krowa do dojenia

Krowa do dojenia

Krowa do dojenia to atrakcja łącząca pokolenia. Naturalnej wielkości krowę w czarno-białe łaty należy wydoić jak najlepiej w określonym czasie. Wierne odwzorowanie wymiarów oraz wyglądu „polskiej krowy” zmyli niejednego uczestnika zabawy.

Nietypowe rowery

Nietypowe rowery

Nietypowe rowery to u nas nowe stanowisko, na którym można spróbować jazdy na dziwnych i zwariowanych rowerach. Przygotowaliśmy rowery dla maluchów, dzieci, młodzieży i dorosłych i gwarantujemy że nigdy wcześniej nie widziałeś ich na ulicy. Możesz spróbować jazdy m.in. na tandemie, bicyklu, monocyklu, rowerze przeciwskrętnym, etc.

Gogle VR

Gogle VR

Wynajem gogli VR zapewnia uatrakcyjnienie Twojego eventu. Dzięki wirtualnej rzeczywistości zapewnisz niezliczone pokłady uśmiechu, radości, strachu, adrenaliny - doznań, od których uczestnikom ugną się nogi, a serce zabije mocniej.

Pluszowe miasteczko ruchu drogowego

Pluszowe miasteczko ruchu drogowego

Miasteczko drogowe wykonane z pluszu dla dzieci w wieku 4-9 lat. Każde dziecko może bawić się w edukacyjnym miasteczku wcielając się w rolę kierowcy, pieszego, osoby kierującej ruchem a nawet policjanta. Miasteczko dla maluchów uczy poprzez zabawę podstawowych zasad ruchu drogowego.

Klinika Doktorka Misia

Klinika Doktorka Misia

Naukę zasad ratowania życia i zdrowia powinno rozpoczynać się od najmłodszych lat. Mamy ogrom rekwizytów, sprzęt medyczny i doskonałą kadrę która tworzy jakość i tym samym sposób przekazywania wiedzy, który kochają najmłodsi.

Warsztaty kryminalistyki – Tajni Agenci

Warsztaty kryminalistyki – Tajni Agenci

Dzieci poznają tajniki rozwiązywania zagadek kryminalistycznych i lateralnych. Otrzymują specjalną legitymację detektywa, ściągają odciski palców i wykonują wiele fantastycznych eksperymentów kryminalistycznych.

Fotobudka

Fotobudka

Jest świetną zabawą dla wszystkich uczestników imprezy niezależnie od okazji (event, komunia, impreza firmowa, urodziny, studniówka lub wesele). Fotobudka jest atrakcją dla dzieci i dorosłych. W komplecie z fotobudką dostarczamy gadżety i dowolne tło, w którym możemy zamieścić logotyp organizatora.

Warsztaty cyrkowe

Warsztaty cyrkowe

To zabawa wypełniona po brzegi kolorowymi rekwizytami, ciekawostkami dotyczącymi pracy prawdziwego cyrkowca, praktycznymi ćwiczeniami i zadaniami dla dzieci – kręcenie talerzykami, żonglerka piłeczkami oraz kolorowymi chusteczkami, zabawy zręcznościowe, kręcenie poi, chodzenie na małych i dużych szczudłach.

Szczudlarze

Szczudlarze

Kiedy chce się wyróżnić event spośród innych, warto wprowadzić na niego atrakcje w formie szczudlarzy. Postaci ludzkie, które widoczne są nad całym tłumem przybyłym na event. Mogą być tylko tłem dla wydarzenia lub osobami, które rozdają cukierki, ulotki, pozują do zdjęć i filmów.

Malowanie twarzy

Malowanie twarzy

Wspaniale sprawdza się na przyjęciach rodzinnych, piknikach, eventach, z okazji otwarcia firm, weselach, klubach. Wszędzie tam gdzie są dzieci i odważni dorośli, którzy chcą chociaż na chwilę zmienić twarz dziecka np. na twarz spidermana.

Modelowanie baloników

Modelowanie baloników

Nasz animator wyczaruje rozmaite zwierzątka, samoloty, miecze i inne zaczarowane stworki z balonów. Do pracy używamy najlepszych balonów dzięki czemu baloniki rzadko pękają i potrafią cieszyć oko jeszcze długo po zakończeniu wydarzenia.

Warsztaty zdrowego odżywiania

Warsztaty zdrowego odżywiania

Podczas warsztatu omówione zostają zasady prawidłowego żywienia, przykłady zdrowych posiłków oraz porcji z różnych grup spożywczych. Dzieci uczą się jak komponować posiłki, jakich wyborów żywieniowych dokonywać podczas zakupów z rodzicami, jakie przekąski wybierać.

Stanowisko masażu

Stanowisko masażu

Czy wiesz, że masaż biurowy staje się nieodłączną częścią korporacyjnego stylu życia? Pracownicy biurowi należą do grupy najwyższego ryzyka schorzeń kręgosłupa z uwagi na siedzący charakter pracy.

Profilaktyka zdrowia – pomiary

Profilaktyka zdrowia – pomiary

Cholesterol, glikemia, tętno, saturacja i ciśnienie tętnicze krwi to podstawowe parametry, których zaburzenia w wynikach mogą nam dać powody do niepokoju. Gdy mamy sami pójść do przychodni i zrobić sobie „przegląd” to z reguły tego nie robimy bo obawiamy się m.in. kolejek.

Gigantyczna gra planszowa

Gigantyczna gra planszowa

To edukacyjna forma rozrywki dla dzieci. Nasze rozwiązanie edukacyjne rozwija świadomość dzieci w zakresie zagrożeń drogowych i uczy prawidłowych zachowań. Warto inwestować w bezpieczeństwo najmłodszych lat.

Koszyk