Dni bezpieczeństwa

ROBIMY EVENTY, KTÓRE RATUJĄ ŻYCIE

Mowa o Safety Day, czyli Dniu Bezpieczeństwa. Taki charakter wydarzenia jest doskonałym połączeniem szeroko pojętej tematyki bezpieczeństwa (m.in. P.POŻ, ergonomia, ekologia, ochrona osobista), pierwszej pomocy z eventem.

Jako merytoryczny i bardzo kreatywny zespół mający na swoim koncie ponad 80 eventów i 10 kampanii społecznych w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, profilaktyki zdrowia i pierwszej pomocy proponujemy Państwu coś oryginalnego. Stanowiska, które przygotowujemy nie są nigdy powtórzeniem schematu. Naszym celem jest by atrakcje odpowiadały na potrzeby pracowników i zagrożeń mogących wystąpić na terenie zakładu pracy, a jednocześnie by maksymalnie angażowały pracownika. Tym samym dążymy do wsparcia idei ZERO wypadków – zarówno w pracy jak i w drodze do niej.

W oparciu o audyt, który realizujemy przed przygotowaniem oferty opracowujemy zadania i ćwiczenia, bo jak wiemy zdrowej rywalizacji nigdy dość. Safety Day to świetna okazja do testu umiejętności pracowników, ich sprytu oraz kreatywności.

Jesteśmy na podkarpaciu jedyną firmą posiadającą tak dużą własną flotę symulatorów bezpieczeństwa. Dysponujemy m.in. symulatorem dachowania, zderzeń, poduszki powietrznej, trolejami.

W każdy Safety Day jesteśmy maksymalnie zaangażowani dając organizatorowi pełne wsparcie w organizacji wydarzenia i spokój ducha, że wszystko przebiegnie pomyślnie.

Poza atrakcjami dla pracowników jesteśmy w stanie również zaproponować najlepsze atrakcje w zakresie bezpieczeństwa dla dzieci – przykład: zdrowery, Klinika Doktorka Misia.

Zapraszamy do współpracy. Bądźmy razem SAFETY! 😊

Koszyk