Ergonomia szyta na miarę Państwa firmy

Ergonomia szyta na miarę Państwa firmy

Czas trwania

2 godziny

Cena kursu

od 45 zł/os

Świadomość dotycząca wpływu warunków pracy na jej efektywność i bezpieczeństwo jest powszechna wśród pracodawców. W ostatnich latach firmy intensyfikują działania na rzecz dobrostanu pracowników, nie zapominając o podstawowych potrzebach – bezpieczeństwie pracy, jej komforcie i minimalizowaniu negatywnego wpływu wykonywanej pracy na zdrowie. Dzieje się tak z wielu powodów. Pracodawcy są świadomi jak wymierny wpływ na efektywność i biznes ma kondycja pracowników. Najpowszechniejszą dolegliwością, która ma bezpośredni wpływ na koszty prowadzenia biznesu jest ból pleców. Według raportu Medicover „Praca. Zdrowie. Ekonomia” ból pleców dotyka około 29% osób aktywnych zawodowo.

Oferujemy szkolenie w czasie którego prowadzący – certyfikowany fizjoterapeuta zapewnia uczestnikom wiedzę, umiejętności i budowanie nawyków w zakresie dobrych praktyk ergonomicznych niwelujących skutki długotrwałej pracy w pozycji siedzącej lub stojącej.

Oferta naszych szkoleń ergonomicznych obejmuje m.in.:

  • Ergonomia pracy w pozycji stojącej, m.in. szwaczka
  • Ergonomia pracy biurowej, w tym pracy zdalnej
  • Ergonomia pracy przedstawicieli handlowych (z naciskiem na jazdę samochodem)
  • Ergonomia życia codzinnego
  • Efektywne wykorzystanie przerwy w pracy

Ergonomia i bezpieczeństwo pracy są i będą priorytetem zawsze. Teraz w czasie epidemii konieczne jest wdrożenie nowoczesnych, zdalnych rozwiązań, które pozwalają edukować równie skutecznie, a wygodniej i łatwiej – tak, szkolimy również online! Jesteśmy przekonani, że nasze zdrowe rozwiązania przypadną do gustu Państwa pracownikom.

Szczegóły i zapisy u koordynatora szkolenia:

Mateusz Mokrzycki, 531 382 147, biuro.passio@gmail.com

Koszyk